Embernek lenni azt jelenti, hogy Istentől jövünk, és Istenhez megyünk.
Benne megvan a mennynek és a földnek minden boldogsága,
és Ő vár minket örök, határtalan boldogságába.
YouCat 1
Kreatív sarok ajánló
Egy szomorú ember elindult, hogy megkeresse a boldogságot. Útjában először egy földművest kérdezett meg, nincs-e a földeken s azt a választ kapta, nincs. Azután megkérdezett egy bankárt, nem a bankban van-e, de ott sem volt. Tovább menve megkérdezett egy milliomost,...
S mikor völgyünkre tört az áradat
s már hegy se volt, mely mentő csúccsal intsen,
egyetlenegy kőszikla megmaradt,
egyetlen tornyos sziklaszál: az Isten.
















