Rózsafüzér – A Pécsi Egyházmegye Pasztorális Irodájának lelkipásztori segédanyagai

A rózsafüzér titkainak elmélyítése akár egyénileg, akár felnőtt katekézis keretei között

Október a rózsafüzér hónapja.

Jó szívvel ajánljuk a Pécsi Egyházmegye Pasztorális Irodájának segédanyagát egyéni elmélkedésre, vagy akár felnőtt katekézis (2 vagy 4 alkalmas) feldolgozásához.

Szervező csapat: főszervező (gyűjti a jelentkezőket, megveszi a könyveket, intézi a helyszínt, stb.), valaki, aki kihelyezi az Oltáriszentséget, előadók (vagy technikus a vetítéshez), kiscsoportvezetők, zenész (vagy technikus, aki elindítja az előre felvett dalokat)

Az istenkapcsolat fejlesztése: 12 alkalom, 12 megközelítése az imádságnak. Megtanulni a "kommunikációt", meghallani Isten szavát, mélyebb kapcsolatot kialakítani Jézussal.

Munkafüzet, könyv, toll, technikai eszközök (vetítéshez projektor, laptop)