Legyen a böjtünk boldog!
Ne a harag, az idegesség, a szomorúság töltse meg a szívünket valamiért, amit nem örömmel teszünk, mert a lelkünk mélyén nem akarjuk.
A böjt nem arról szól, hogy betartsunk egy szabályt.
Koplalni, szenvedni lehet néhány napon át, de örömmel eltölteni a böjti időt csak vággyal teli szerelemmel lehet!
A böjttel átjárt ima így elénk tárja majd az életünk titkát.
A böjt a test, a lélek és a szív megtisztítása.
Az Úr alig várja, hogy elhalmozhasson örömének ajándékaival!
Mire vársz!?
Kreatív sarok ajánló
Húsvéti triptichon 1. Jeruzsálemben Virágvasárnap lelkes tömegek Messiást várnak, drága ruhákat földre terítnek, soha ily lángja nem volt a hitnek! Közeleg Jézus szamárnak hátán … Mámorban úsznak szent színe láttán, s harsogják szirmot dobálva rája: „Hozsanna Néked, zsidók királya!” 2....
Az adventi koszorún négy gyertya égett. Annyira nagy volt körülöttük a csend, hogy tisztán lehetett hallani, amit beszélgetnek. Azt mondta az első: „Én vagyok a béke. De az emberek nem képesek életben tartani. Azt hiszem, el fogok aludni…” És néhány...
















