Legyen a böjtünk boldog!
Ne a harag, az idegesség, a szomorúság töltse meg a szívünket valamiért, amit nem örömmel teszünk, mert a lelkünk mélyén nem akarjuk.
A böjt nem arról szól, hogy betartsunk egy szabályt.
Koplalni, szenvedni lehet néhány napon át, de örömmel eltölteni a böjti időt csak vággyal teli szerelemmel lehet!
A böjttel átjárt ima így elénk tárja majd az életünk titkát.
A böjt a test, a lélek és a szív megtisztítása.
Az Úr alig várja, hogy elhalmozhasson örömének ajándékaival!
Mire vársz!?
Kreatív sarok ajánló
Ha Isten hétköznapjaink részese lesz, úgy azokban is teremnek csodák.
Paul Müller
Ha egyszer Isten ereje átalakította szívünket, megtörténhet az a csoda,
hogy hatásunkra környezetünk is átalakul.
Loyolai Szent Ignác















